Nasza szkoła dziś już trochę opustoszała… Korytarze ucichły, sale lekcyjne odpoczywają, a my pożegnaliśmy się ze wszystkimi uczniami na czas wakacyjnej przerwy.
Za nami kolejny wspólny rok pełen nauki, wyzwań, sukcesów i pięknych chwil. Dziękujemy naszym Uczniom za zaangażowanie, uśmiech i codzienną obecność, a Rodzicom za wsparcie, współpracę i zaufanie.
Ogromne podziękowania kierujemy również do wszystkich Pracowników szkoły – nauczycieli, wychowawców, administracji i obsługi. Dziękujemy za Waszą codzienną pracę, troskę, cierpliwość i serce wkładane w życie szkoły. To dzięki Wam jest ona miejscem pełnym ciepła i dobrej atmosfery.
Życzymy Wam wszystkim cudownych, bezpiecznych i pełnych niezapomnianych chwil wakacji! Niech będzie to czas odpoczynku, radości, podróży i nabierania sił.
Wracajcie do nas we wrześniu z uśmiechem i nową energią. Będziemy na Was czekać! 💙




